SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Välkommen att höra av dig till oss!

Styrelse

Linnea Cornelius, ordförande

linnea.cornelius@sandoibk.com

 

Anders Ivarsson, vise ordförande

anders.ivarsson@sandoibk.com

 

Hanna-Sofia Leijon, kassör

 

Lotta Robertsson, ledamot

 

Eric Thelander, ledamot

eric.thelander@sandoibk.com

 

Richard Mörlid, ledamot

 

Frida Sellman, suppleant

frida.sellman@sandoibk.com

 

 

Valberedning

Staffan Kanen, sammankallande

staffan.kanen@sandoibk.com

 

Kontaktperson domare

Suzanne McGillivray
suzanne.mcgillivray@sandoibk.com

 

Kontaktperson café

Vakant

 

Kontaktperson material

Lars Holmqvist

lars.holmqvist@sandoibk.com

Kommande aktiviteter
Inga aktiviteter inbokade
Nyheter från föreningen
Sandö IBK, 08/08 22:12 
Sandö IBK, 09/05 07:05 
Sandö IBK, 15/04 20:39 
 
Vill du bli medlem i SANDÖ IBK? Klicka här.
Sponsorer