SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Välkommen att höra av dig till oss!

Styrelse

Linnea Cornelius, ordförande

linnea.cornelius@sandoibk.com

 

, kassör

 

Anders Ström, ledamot

anders.strom@sandoibk.com

 

Eric Thelander, ledamot

eric.thelander@sandoibk.com

 

Linda Öster Landgren, ledamot

linda.oster-landgren@sandoibk.com

 

Karin Klintbäck, ledamot

karin.klintback@sandoibk.com

 

Carina Henning, ledamot

carina.henning@sandoibk.com

 

Kristina Bangsgaard, ledamot

kristina.bangsgaard@sandoibk.com



 

 

Valberedning

Staffan Kanen, sammankallande

staffan.kanen@sandoibk.com

 

Kontaktperson domare

Suzanne McGillivray
suzanne.mcgillivray@sandoibk.com

 

Kontaktperson café

Joanna Campillo
cafe@sandoibk.com

 

Kontaktperson material

Kristina Bangsgaard

material@sandoibk.com

Kommande aktiviteter
Nyheter från föreningen
Sandö IBK, 01/12 09:32 
Sandö IBK, 30/10 08:15 
Sandö IBK, 07/10 19:32 
Sandö IBK, 02/10 09:17 
Sandö IBK, 24/09 09:09 
 
Sponsorer